Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum ws. przyszłości górek czechowskich. Sąd rozpatrzy skargę na uchwałę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2019 r. o 15:44 Powrót do artykułu
To co cenne na górkach jest chronione - strefa ESOCh. I tego od samego początku nikt nie chciał zabudowywać. Sprawa tyczy się pastwisk, na których rośnie wyłącznie trawa i chwasty. Zdecydowanie opowiadam się za zagospodarowaniem terenu górek, tak by mieszkańcy wreszcie mogli z niego LEGALNIE i BEZPIECZNIE korzystać.
 Strefą ESOCh objęty jest obszar całych Górek Czechowskich będący w posiadaniu potencjalnego dewelopera. Mam nadzieję, że swoje uwagi zożyłeś do projektu nowego SUiKZP, które rozstrzyga o uwarunkowaniach i kierunkach zagospodarowania przestrzennego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę głosował za zmianą planu i powstaniem parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenadą jest to, że kilku oszołomów próbuje blokować powstanie parku na terenie poligonu a referendum lokalne nazywa zamachem na demokrację mimo iż jest ono podstawową instytucją demokracji bezpośredniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę raz jeszcze to co napisałem pod poprzednim artykułem: Prywatna firma chce oddać 75% swojej działki i dorzucić do tego jeszcze kilkanaście mln zł w zamian za zmianę funkcji terenu na którym już teraz może budować. Tylko głupek zagłosuje przeciwko zmianie planu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam być szczery, to wolę osiedle w otoczeniu pięknego naturalistycznego parku od pustych butelek po piwie i chwastów na terenie na który nawet ciężko się dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wyjątkowa okazja zmienić zdegradowany, zaśmiecony i niedostępny teren Górek w park naturalistyczny z ławkami i trasami do spacerów oraz biegania. Czechów zasługuje na tereny rekreacyjne z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabudowa+naturalistyczny park to propozycja o wiele lepsza od tego co jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak obecnie wygląda rzekomo cenna i unikatowa zieleń którą hołubią tzw. "obrońcy górek" : facebook.com/parknagorkachczechowskich/photos/pcb.722746628126160/722740601460096/?type=3&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy nie mogą się doczekać naturalistycznego parku a grupka aktywistów na wszelkie możliwe sposoby próbuje wszystko zablokować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę raz jeszcze to co napisałem pod poprzednim artykułem: Prywatna firma chce oddać 75% swojej działki i dorzucić do tego jeszcze kilkanaście mln zł w zamian za zmianę funkcji terenu na którym już teraz może budować. Tylko głupek zagłosuje przeciwko zmianie planu.
 Prywatna firma chce zarobić co najmniej 300 mln zł za oddanie miastu 75 h gruntów z którego będą głownie korzystać mieszkańcy wybudowanych przez dewelopera bloków. Jeśli założymy że co 10 będzie miał psa na tym terenie pojawi się 300 psów które będą użyżniać zieleń swoimi odchodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę raz jeszcze to co napisałem pod poprzednim artykułem: Prywatna firma chce oddać 75% swojej działki i dorzucić do tego jeszcze kilkanaście mln zł w zamian za zmianę funkcji terenu na którym już teraz może budować. Tylko głupek zagłosuje przeciwko zmianie planu.
Prywatna firma chce zarobić co najmniej 300 mln zł za oddanie miastu 75 h gruntów z którego będą głownie korzystać mieszkańcy wybudowanych przez dewelopera bloków. Jeśli założymy że co 10 będzie miał psa na tym terenie pojawi się 300 psów które będą użyżniać zieleń swoimi odchodami.
 i najbardziej cię w tej całej sprawie boli to, że ktoś zarobi? ciul tam, że w końcu będzie park i teren przyzjazny dla ludzi gdzie będą mogli spędzać wolny czas... najważniejsze, żeby sąsiad nie zarobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligencja trolla sięga gwiazd. Naprawdę trzeba być wypadniętym z kołyski aby wierzyć że ktoś kto za kolejnym razem widzie zepchnięte posty przeciwko blokom na pierwszej stronie da się na to badziewie propagandowe nabrać. Takie copy paste po raz n-ty w stylu "jestem za" albo "tylko głupi będzie przeciw" w zasadzie ośmieszają tego co to zlecił. Waaali na kilometr , sam sobie trollu powiedz czym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś broni wysypiska śmieci na górkach, kto to taki, niech sie przedstawi
 klasyka dewelotrollerki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę raz jeszcze to co napisałem pod poprzednim artykułem: Prywatna firma chce oddać 75% swojej działki i dorzucić do tego jeszcze kilkanaście mln zł w zamian za zmianę funkcji terenu na którym już teraz może budować. Tylko głupek zagłosuje przeciwko zmianie planu.
 100% obszaru Górek Czechowskich jest w hipotecznym zastawie kredytu inwestycyjnego, co oznacza, że jakakolwiek darizna, czy też sprzedaż jest obarczona tzw. dobrodziejstwem inwentarza. Jak trzeba być arcy mądrym, by głoswować za przyjęciem takiej "darowiznay" w zamian za zmianę przeznaczenia tych terenów, które 100% są terenami zielonymi zgodnie z obowiązującym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam być szczery, to wolę osiedle w otoczeniu pięknego naturalistycznego parku od pustych butelek po piwie i chwastów na terenie na który nawet ciężko się dostać.
 Szczery troll łał. Pięny naturalistyczny park bloków na w 3/4 zabetonowanych górkach. Ludzie nie dajcie się nabierać. Sralnia dopiero będzie i butelki, jak zabetonują górki. Zauważcie że opinie trolleki nigdy nie mówią o zabudowie tylko o "naturalistycznym" parku który na ochłapie z dzisiejszego parku miałby powstać. Naturalistyczny to jest dzisiaj zapisany w planie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy nie mogą się doczekać naturalistycznego parku a grupka aktywistów na wszelkie możliwe sposoby próbuje wszystko zablokować
 Niech idą do "ratusza", w którym od 18 lat jest nie tylko społeczny projekt i koncepcja parku naturalistycznego wraz z zapleczem logistycznym i dydaktoycznym oraz dokument dające podstawę do objęcia użytkiem ekologicznym całych Górek Czechowskich. Nagle, jak ich kooperant w biznesie chce tam budować bloki pomyśleli o parku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawnik z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że sprawa jest z góry skazana na porażkę ale klient nasz pan. Kto bogatemu zabroni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK dla parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70% zabudowa i 30% park to uczciwa propozycja, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, że sprawa tyczy się terenu prywatnego. Tak, te 105 ha jest własnością prywatnej firmy, która w dodatku nie jest fundacją charytatywną, więc przestańmy bredzić o 105 ha parku i zacznijmy trzeźwo oceniać sytuację. W dodatku mówimy o firmie która ma w ręku MPZP i już teraz może na części terenu budować, nie oglądając się na nikogo, nikomu za nić nie płacąc. Lata dyskusji za nami a z poligonu jak nikt nie korzystał, tak dalej nikt nie korzysta, poza nielicznymi wyjątkami. Za to co roku ktoś ten teren podpala, co roku zwożone są tam śmieci i co roku przybywa nawłoci która już na wejściu odstrasza, żeby tam chodzić.
 to już było wklejane meega razy. Weź człowieku do lekarza idź. sam się kretyńsko podkładasz, głupi się połapie na ten kit. Patrzyc się na to nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy wiedzą, że polegną w referendum i rozpaczliwie próbują je zablokować. Wszystkie dotychczasowe badania jasno dowodzą, że ludzie wolą park zamiast chaszczy i śmieci ale wizja dodatkowych mieszkań i parku nie w smak tym, którzy już zdążyli na górkach postawić wypasione chałupy sądząc że do końca świata będą sobie mieszkać jak na bezludnej wyspie.
 trafiony zatopiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...